موج
کدخبر : ۳۵۸۲۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358288

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه؛

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه با گرامیداشت یاد وخاطر چهلمین روز شهید هسته‌ای محسن فخری‌زاده اضافه کرد: تقارن گرامی داشت یاد و خاطره این دو شهید (سلیمانی و فخری‌زاده) برای همگان پیامی روشن دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد،حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه گفت: سخنان مهم مقام معظم رهبری بزرگترین راهبرد برای عزت مندی ملت، نظام، وحدت و انسجام مسوولان نظام و همچنین سرفصل مبانی عملی بوده و خواهد بود.

وی در خطبه‌های مجازی نماز جمعه این هفته ابرکوه با اشاره به دیدار خانواده شهید سردار سلیمانی و تعدادی از مسئولان با مقام معظم رهبری افزود: این شهید گرانقدر حیات و مماتش تأثیرگذار در جریان پرشتاب صدور انقلاب به جهان بود.

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه با گرامیداشت یاد وخاطر چهلمین روز شهید هسته‌ای محسن فخری‌زاده اضافه کرد: تقارن گرامی داشت یاد و خاطره این دو شهید سردار سلیمانی و فخری‌زاده برای همگان پیامی روشن دارد .

امام جمعه ابرکوه ادامه داد: باید در کارگاه هستی، رنگ و بوی شهادت به خود بگیریم و از پس کوچه های غفلت و دنیازدگی و روزمرگی عبور کنیم و بیدار شویم.

وی به مناسبت فرارسیدن ولات حضرت زینب (س) که روز پرستار نام گذاری شده است، گفت: در نگرش اعتقادی ما حضرت زینب (س) الگوئی موفق برای شرایط بحرانی و حوادث سنگین است که می تواند چراغ راه مؤمنان باشد.

حسینی، افزود: با تبعیت از ایشان در صبر و بردباری بر مشکلات و پرستاری می توان از آسیب ها صیانت یافت و آینده را پیروزمندانه رقم زد.

وی در ادامه گفت: رئیس‌جمهور متوهّم ترکیه باید بداند که اتّحاد راهبردی ایران و ترکیه است که غرب و اروپا از آن هراس دارند و اتفاقاً ترکیه با همین اهرم می تواند به کشوری قدرتمند تبدیل شود، خصوصاً اینکه دو همسایه ایران و ترکیه مشترکات زیاد مذهبی و فرهنگی دارند.

رییس شورای فرهنگ عمومی تصریح کرد: البته آمریکا و صهیونیسم بین المللی به هر قیمت ممکن مانع این اتّحاد می‌شوند تا منطقه نتواند روی آرامش به خود ببیند و سعی می‌کنند برای ادامه حیات ننگین خود آتش اختلاف را شعله‌ور سازند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها