موج
کدخبر : ۳۵۸۰۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358098

فیلم کوتاه «پیشکش» به تهیه کنندگی حوزه هنری استان کردستان و آژانس پخش کات فیلم به کارگردانی بختیار خلیلی به بخش پایانی سومین دوره جشنواره جهانی رسانه‌های بصری «مهیودو» ژاپن راه پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، در ادامه موفقیت‌های فیلم کوتاه «پیشکش» تولید حوزه هنری استان کردستان در جشنواره‌های داخلی و خارجی این فیلم به کارگردانی بختیار خلیلی به یکی از معتبرترین جشنواره‌های جهانی فیلم که مختص اکران آثار فیلمسازان بین‌المللی با موضوع جوانان و نوجوانان است راه پیدا کرد.

جشنواره جهانی رسانه‌های بصری «مهیودو» که سومین دوره خود را تجربه می‌کند  23 الی 30 دسامبر در شهر فوکوکا ژاپن برگزار می‌شود. 

فیلم پیشکش که پیش از این عناوین مختلف دیگری را از جشنواره‌های مختلف بین‌المللی کسب کرده است روایت پسربچه‌ای در یک روستای دور افتاده در کردستان است که وسیله‌ای برای سر درد مادرش از شهر سفارش می‌دهد، و هر بار که می‌خواهد آنرا به او بدهد اتفاقاتی می‌افتد.

در این فیلم که با  تهیه‌کنندگی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان و آژانس پخش کات فیلم و نویسندگی و کارگردانی بختیار خلیلی تولید شده زانیار لطفی به عنوان تصویر بردار، صدابردار مبین قادری، تدوین و صداگذاری برزان رستمی، بازیگران « فرزین ابراهیمی، ثریا ابراهیمی»، مدیر تولید رسول احمدی، عکاس و تصویر هوایی  فرهاد مطاعی، دستیار کارگردان عرفان قاسمی پور، تصحیح رنگ محمد احمدی، طراح پوستر شیلان برهانی، استوری برد خبات نودینیان، دستیاران تولید فاروق کیانپور و حامد حیدری، دستیار تصویربردار سوران رحیمی،حمل و نقل جمال زندی و حیدر زندسلیمی،تدارکات صدیق زندسلیمی مشارکت داشته‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها