موج
کدخبر : ۳۵۸۰۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358082

رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان در پی سرقت های اخیر در بندرعباس، از انهدام باند سارقان و کشف 23 فقره سرقت از منزل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ«عبدالمجید کرمی» رئیس پلیس آگاهی استان در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در شهرستان بندرعباس به شیوه و شگرد پنجره روی و تخریب جا کولری پیگیری موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مالباختگان اظهار داشتند اکثر سرقت ها در ساعت های ابتدایی شب از ساعت 18 الی 22 صورت گرفته و اموالی از قبیل طلاجات، گوشی تلفن همراه، تلویزیون، و دیگر لوازم برقی توسط سارقان به سرقت رفته است.

این مسئول انتظامی ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد که سارقان از افراد بومی هستند و با توجه به فعال شدن سیم کارت مسروقه بر روی گوشی تلفن همراه شخصی به هویت معلوم، با دستور قضایی نامبرده بازداشت شد که مشخص شد گوشی تلفن همراه را از شخصی دیگری خریداری کرده است.

به گفته سرهنگ کرمی سارق اصلی شناسایی و در  مخفیگاهش دستگیر شد و متهم در بازجویی فنی و پلیسی با توجه به دلایل و شواهد موجود در پرونده به تعداد ۲۳ فقره سرقت منزل در سطح شهرستان بندرعباس با همکاری یک نفر دیگر اقرار و اعلام داشت همه اموال مسروقه را به یک نفر مالخر در سطح شهرستان فروخته اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستور قضایی مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شد و پس از مواجهه حضوری با متهم همه اعترافات وی را تایید و اعلام داشت اموال خریداری شده را به افراد گذری فروخته و حاضر به جبران خسارت است.

سرهنگ کرمی اضافه کرد: سه متهم دستگیر شده با قرار مناسب روانه زندان شدند و تلاش پلیس برای دستگیری یکی از متهمان متواری ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها