موج
کدخبر : ۳۵۷۶۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357624

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری، آسمان استان صاف، همراه با وزش باد و احتمال بروز گردوغبار و در مناطق دریایی و جزایر جنوبی، همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری، آسمان استان صاف، همراه با وزش باد و احتمال بروز گردوغبار و در مناطق دریایی و جزایر جنوبی، همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: طی ساعات صبح تا ظهر امروز، در مناطق شرقی و مرکزی استان، وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود، احتمال خیزش گرد وخاک و کاهش میدان دید افقی دور از انتظار نخواهد بود.

عارفی عنوان کرد: طی امروز، به ویژه در ساعات صبح تا ظهر، در مناطق دریایی تنگه ی هرمز، وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی سبب مواج شدن دریا خواهد شد، احتمال اختلال در تردد های دریایی تنگه ی هرمز وجود خواهد شد.

وی در ادامه افزود: توصیه می شود، طی این مدت شناورهای سبک و صیادی نیز از تردد خودداری کنند، وزش این بادها با شدت و ضعف تا ظهر چهارشنبه ادامه خواهد داشت و به تدریج مناطقی از خلیج فارس را نیز در بر خواهد گرفت.

عارفی در پایان اضافه کرد: از لحاظ دمایی در اواخر هفته ی جاری افزایش نسبی دمای کمینه مورد انتظار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها