موج
کدخبر : ۳۵۵۱۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355187

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد؛

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان مسکن ملی در استان اصفهان برای واریز آورده اولیه تا ۲۴ آذر فرصت دارند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، امیر زاغیان گفت: ۲۴ آذر،آخرین مهلت واریز وجه مسکن ملی در استان اصفهانسامانه جامع طرح اقدامی ملی مسکن به نشانی الکترونیکی https://tem.mrud.ir برای ثبت نام و پیگیری درخواست متقاضیان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: متقاضیان این طرح پس از ثبت نام و دریافت پیامک، ۱۰ روز کاری فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت مدارک خود را تکمیل کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه پس از بررسی و تأیید مدارک برای متقاضیان واجد شرایط پیامک واریز وجه ارسال می‌شود، گفت: متقاضیان بعد از دریافت پیامک برای وایز وجه اولیه ۱۵ روز فرصت دارند.

زاغیان تأکید کرد: این مهلت برای متقاضیانی که در دوره‌های قبلی ثبت‌نام کردند تا ۲۹ آبان بوده و به پایان رسیده است.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان افزود: برای بررسی و تأیید مدارک متولیان (بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهرهای جدید) نیز فرصت ۱۰ روزه در نظر گرفته شده که آخرین مهلت آن نهم آذر است.

زاغیان تصریح کرد: در صورت تکمیل مدارک و واریز وجه، متقاضیان مسکن ملی در استان اصفهان، از سامانه حذف و رد درخواست می‌شوند.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان تأکید کرد: در صورتی که بنابه عللی همچون مشکلات تلفن همراه ، متقاضیان پیامکی دریافت نکردند موضوع را به صورت غیرحضوری به دفاتر پیشخوان دولت اطلاع دهند چرا که زمانبندی‌های تعیین شده به کارگزاران طرح اقدام ملی مسکن استان اصفهان ابلاغ شده و مطابق با آن عمل می‌ شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها