موج
کدخبر : ۳۵۴۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354659

احمد جباری در گفتگوی اختصاصی با موج مطرح کرد؛

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از انجام رایزنی‌های گسترده برای احداث بیمارستان از سوی تامین اجتماعی در کیش خبر داد.

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری موج ضمن تشکر ویژه از این رسانه در بازتاب مشکلات بهداشتی و درمانی استان گفت: همواره نقش اصحاب رسانه در آگاه سازی جامعه بی نظیر بوده است و بی‌شک رسانه‌ها می‌توانند در برخی بحران‌ها مشاور مسئولان باشند.

وی در ادامه با اشاره به گزارش‌های متعدد این خبرگزاری در خصوص کمبود‌های بخش درمان جزیره کیش و نبود بیمارستان تامین اجتماعی در این جزیره، افزود: بر مبنای گزارشی که تهیه شده بود و با همکاری مشاوران مجلس شورای اسلامی در بخش بهداشت و درمان، پیگیری های خود را آغاز کردیم.

جباری از رایزنی‌های گسترده برای کاهش کمبودهای درمانی کیش خبر داد و اضافه کرد: از طریق وزارت بهداشت و درمان و سازمان تامین اجتماعی کشور در حال انجام اقدام هایی هستیم تا بخشی از مشکلات درمانی کیش‌وندان را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: امیدواریم تا اواخر آذرماه این رایزنی‌ها منجر به خبرهای خوشی برای کیش‌وندان شود.

احمد جباری در پایان با اشاره به احتمال تاسیس بیمارستان تامین اجتماعی در کیش، گفت: ما در حال انجام پیگیری‌های لازم برای گرفتن مجوز قانونی و همچنین منتظر همکاری مدیرعامل منطقه آزاد و سازمان تامین اجتماعی کیش با توجه به قوانین خاص حاکم بر این منطقه هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها