موج
کدخبر : ۳۵۴۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354044

سرهنگ طالب احمدی نیا مطرح کرد؛

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: در هفته بسیج امسال بیش از ۳۵۰ برنامه با رعایت مسائل بهداشتی اجرا خواهد شد و اکثر برنامه ها در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ طالب احمدی نیا فرمانده سپاه ناحیه میناب در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته بسیج عنوان کرد: انتخابات کشور آمریکا لایه های پنهان شخصیت های حقوقی این کشور را افشا کرد و در انتخابات آمریکا فقط یک فرد شکست نخورده است، بلکه یک سیاست برنامه ریزی شده شکست خوده است.

وی با بیان اینکه سیاست های کلی کشور آمریکا علیه ایران واحد است گفت: سیاست های کلی آمریکایی ها سرنگونی کشورمان ایران است.

سرهنگ احمدی نیا با اشاره به اینکه برنامه جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی و هم دستان آنان است اظهار داشت: برای ما تابت شده که این الگو موفق عمل کرده و خواهد بود و مسئله ای که ما باید به آن توجه کنیم توانمند سازی و توجه به مسائل سیاسی و اقتصادی داخلی کشور است.

فرمانده سپاه ناحیه میناب عنوان کرد: دشمان به دنبال آن هستند ذهن ها را عوض کنند ولی انقلاب اسلامی محکم و استوار به مسیر خود ادامه خواهد داد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز بسیج در اوج اقتدار و شکوه قراردارد، گفت: تلاش ما براین بوده است که برنامه های هفته بسیج برای معرفی بسیج تعطیل نشود.

سرهنگ احمدی نیا در تشریح برنامه های هفته بسیج اظهار داشت: در هفته بسیج امسال بیش از ۳۵۰ برنامه با رعایت مسائل بهداشتی اجرا خواهد شد و اهم برنامه ها در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره شاخص ترین برنامه های هفته بسیج افزود: مراسم هرساله پنجم آذر که امسال این برنامه با سخنرانی رهبر معظم انقلاب از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و برگزار خواهد شد.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه میناب، آذین بندی سطح شهر و محلات، تجلیل از پیشکسوتان بسیج در محلات از برنامه های شاخص هفته بسیج در شهرستان میناب خواهد.

وی با اشاره به برگزار نمایشگاه تحول محلات در بندرعباس با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج‌ مستضعفین برگزار خواهد شد گفت: نماینده شهرستان میناب قرارگاه تحول برتر روستای دهو شهرستان میناب به نمایندگی از سپاه شهرستان میناب شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره کمبود خون و اعلام سازمان انتقال خون در کشور افزود؛ اهدای خون توسط بسیجیان در طول یک هفته در بخش ها شهرستان به مناسبت هفته بسیج، اجرای پویش سلیمانی ها هر پایگاه یک خدمت از برنامه های هفته بسیج خواهد بود.

وی با اشاره به افتتاح پروژه های محرویت زدایی میناب با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج‌ مستضعفین بصورت ویدئو کنفرانس در هرمزگان برگزار خواهد شد گفت: ۱۱۳ پروژه در شامل مسکن مددجویی و نیازمندان، آبرسانی، طرح کرامت، مسجد، مدرسه، خانه عالم، زمین ورزشی و سرویس بهداشتی است که در سطح شهرستان میناب به بهره برداری خواهد رسید و اعتبار این پروژه ها بیش از ۷ میلیارد تومان است. 

به گفته فرمانده سپاه ناحیه میناب، با مشارکت جهاد کشاوری، منابع طبیعی و بسیج سازندگی پروژه احیای باعات بخش سندرک از شاخص ترین پروژه های استانی است که در هفته بسیج به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه پروژه احیای باغات بخش سندرک از پروژه های است که میتواند اشتغال زایی بسیار خوبی را برای ساکنان آن منطقه ایجاد کند افزود: برگزاری میزخدمت، شبی با شهدا، نشست های بصیرتی، نشست های سبک زندگی با حضور کارشناسان برنامه های است که در بستر فضای مجازی به مناسبت هفته بسیج برگزار خواهد شد.

سرهنگ احمدی نیا عنوان کرد: توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی با توجه به کسترش شیوع ویروس کرونا در کشور با هدف پیشگیری و فرهنگ سازی در هفته بسیج انجام خواهد شد.

وی در پایان افزود: برگزاری ایست و بازرسی نمادین پنجم آذر ماه در سطح همه محلات با حضور بسیجیان از برنامه های است که در این هفته برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها