موج
کدخبر : ۳۵۳۷۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353748

وزیر راه و شهرسازی جوانان بشاگرد را نسل پر افتخار این مرز و بوم خواند و گفت: با همت جوانان بومی منطقه، آبادانی در این منطقه ظهور می‌کند و نسل آینده دیگر با محرومیت مواجه نمی شود.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفت‌گو با خبرنگار موج درباره سفر  خود به بشاگرد و استان هرمزگان بیان داشت: امروز توفیقی بود که در این منطقه حضور یابیم و موضوع توسعه راه های روستای شهرستان بشاگرد را پیگیری کنیم.

وی افزود: افتتاح یکی دیگر از محور هایی که مبنای برنامه ریزی ما بود به حول و قوه الهی انجام شد و مسیر شمالی بشاگرد نیز در برنامه قرار دارد که ظرف چند مدت آینده با انجام تشریفاتی اجرایی خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی جوانان بشاگرد را نسل پر افتخار این مرز و بوم خواند و گفت: با افتتاح مراکز آموزش عالی در منطقه و ادامه تحصیل جوانان بومی در رشته های مختلف آبادی و آبادانی در این منطقه ظهور خواهد کرد و نسل آینده دیگر با محرومیت مواجه نمی شود.

وی افزود: زحمت پدران و مادران که در این شرایط سخت و محرومیت زندگی کرده اند با درس خواندن جوانان جبران خواهد شد.

وی ادامه داد: نهضت راهسازی ادامه دارد و امیدواریم که نسل جدید با همت خود به آبادی هرچه بیشتر منطقه کمک کند.

اسلامی تاکید کرد: دولت مصمم است که امکانات زیرساختی را برای منطقه فراهم کند و تصمیمی اتخاذ شد که منطقه بشاگرد را از بن بست خارج کنیم که همین مسأله کمک می کند سریع تر نواقص و کاستی ها برطرف شود و مردم از امکانات بهتری برخوردار شوند.

وی بیان داشت: امیدواریم سرمایه گذاری هایی در این منطقه صورت گیرد که موجب رونق زندگی مردم شود.

وزیر راه و شهرسازی در پایان گفت: عملیات توسعه منطقه بشاگرد طبق برنامه ای که آقای رضایی مدیرکل محترم اعلام کردند باید انجام شود و پیمانکاران هم باید با همت کارکنند تا با یاری همه مسئولان بتوانیم در سال آینده شاهد اجرایی شدن بسیاری از این برنامه ها باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها