موج
کدخبر : ۳۵۳۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353571

سردار غلامرضا جعفری خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: نیروهای مجرب مستقر در ایست و بازرسی پاسگاه برکه سفلین از توابع بندرلنگه، 170بسته 10کیلویی به میزان یک تن و 719 کیلو و 200 گرم تریاک که به طرز ماهرانه جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در اجرای طرح عملیاتی نصر، نیروهای مجرب و آموزش دیده مستقر در ایست و بازرسی پاسگاه برکه سفلین از توابع بندرلنگه با انجام اقدامات و عملیات تخصصی از تصمیم قاچاقچیان مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی یاد آور شد مأموران با رصد اطلاعاتی و تحرکات اعضای این باند دریافتند قاچاقچیان قصد دارند محموله مذکور را در پوشش تانکر حامل گاز منتقل کنند، که مأموران حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی خمیر – بندر لنگه تریلر کشنده حامل مواد مخدر را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی آن را جهت بررسی بیشتر به داخل یگان منتقل کردند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در بازرسی از تریلر 170بسته 10کیلویی به میزان یک تن و 719 کیلو و200 گرم تریاک که به طرز ماهرانه و با پوشش های خاص در داخل تانکر گاز جاسازشده بود کشف و یک قاچاقچی در این رابطه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: خودرو توقیفی به همراه مواد مخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منتقل و متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها