موج
کدخبر : ۳۵۲۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352963

وبینار همایش ملی پیشگیری از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی21و 22آبان برگزار و چند تن از چهره های علمی و ممتاز کشور در رشته های حقوق و جزا، مددکاری اجتماعی و روانشناسی در این بخش به ایراد سخن خواهند پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدحسین رحیمی زاده معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: همایش ملی پیشگیری از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی در روزهای 21 و 22 آبان به صورت وبینار برگزار می گردد.

وی در این رابطه اظهار داشت: جامعه علمی و پژوهشی کشور، اصحاب رسانه و سایر علاقمندان می توانند از طریق لینک هایی که ارائه می گردد به صورت زنده و از طریق فضای مجازی در این همایش شرکت نمایند.

وی افزود: افتتاحیه  همایش ملی پیشگیری از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی با سخنرانی رئیس کل دادگستری استان یزد از ساعت 8صبح روز 21آبان آغاز خواهد شد و پس از آن چند تن از چهره های علمی و ممتاز کشور در رشته های حقوق و جزا، مددکاری اجتماعی و روانشناسی در این بخش به ایراد سخن خواهند پرداخت.

این مقام قضایی از برگزاری 6 نشست تخصصی در بخش دوم برنامه خبر داد و ابراز داشت: در بخش دوم 6 نشست با سه محور ظرفیت های نظام قضایی و نهاد وکالت در پیشگیری از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی، آموزش و پرورش و پیشگیری از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی و پیشگیری انتظامی از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی در 6 پنل مجزا برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: گرچه برخی از پنل ها به صورت همزمان برگزار خواهد شد، اما هم امکان استفاده از پخش زنده هر یک از پنل ها برای مخاطبان فراهم است و هم در نزدیک ترین زمان ممکن فیلم هر یک از نشست ها و سخنرانی در فضای مجازی بارگزاری خواهد شد.

رحیمی زاده از امکان مشارکت پویا و فعال علاقه مندان در این رویداد علمی و پژوهشی خبر داد و گفت: علاوه بر پخش زنده برنامه از طریق صفحه آپارات، صفحاتی نیز در اسکای روم نیز تدارک دیده شده است تا چنانچه شرکت کنندگان نیز تقاضای مشارکت و ارائه مطلب به صورت مکتوب و صوتی و تصویری داشته باشند قابلیت طرح و ارائه فراهم باشد.

وی یادآور شد: اختتامیه و جمع بندی مباحث نیز از ساعت 15با سخنرانی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و دادستان عمومی و انقلاب مرکز همراه خواهد بود.

شایان ذکر است روز دوم همایش به صورت تخصصی با حضور مقام های علمی و صاحبان مقاله های ارسالی به تدوین نظام نامه و سند پیشگیری از بزه دیدگی زنان و کودکان در فضای مجازی اختصاص خواهد یافت و این نظام نامه پس از تنظیم در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها