موج
کدخبر : ۳۵۲۸۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352852

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز سه شنبه، 20 آبان ماه، وضعیت جوی و دریایی پایداری برروی استان حاکم خواهد بود

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز سه شنبه، 20 آبان ماه، وضعیت جوی و دریایی پایداری برروی استان حاکم خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در ساعات صبح، مه رقیق صبحگاهی برروی سواحل و جزایر پیش بینی می شود و در ساعات بعد از ظهر وزش بادهای سطحی برروی دریا پدیده غالب خواهد بود.

 وی عنوان کرد: روز چهارشنبه 21 آبان ماه نیز همین شرایط جوی در استان پیش بینی می شود و شرایط دریا جهت ترددهای دریایی مساعد خواهد بود.

عارفی تشریح کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش سرعت بادهای شرقی برروی مناطق دریایی پیش بینی می شود و دریا متلاطم خواهد شد.

 او گفت: تحت تاثیر فعالیت یک سامانه ی بارشی نیز طی روزهای جمعه و شنبه، برای استان ابرناکی و گذر ابر و در برخی نقاط رگبار باران، گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.

عارفی در پایان اضافه کرد: از نظر دمایی، امروز و فردا، افزایش نسبی دمای بیشینه و پایان هفته افزایش دمای کمینه و رطوبت نسبی هوا پیش بینی می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها