موج
کدخبر : ۳۵۲۸۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352811

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف83 میلیارد کالای قاچاق در اصفهان و دستگیری 88 نفر قاچاقچی کالا توسط پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر مقابله جدی با قاچاق ماموران پلیس امنیت اقتصادی اصفهان با انجام عملیات نصر 79  محموله های خارجی قاچاق به ارزش 83 میلیارد ریال را کشف و توقیف کردند.

وی افزود: در این عملیات که از ظرفیت و توان کلیه یگان های انتظامی و کارشناسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت و بازرسی نظارت بر اصناف بهره برداری شده بود حین کنترل هوشمندانه خودروهای عبوری 14 دستگاه خودروی کامیون و 10 دستگاه خودروی سواری حامل کالاهای خارجی قاچاق شناسایی و متوقف شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان عمده ترین کالاهای قاچاق مکشوفه در این عملیات را لوازم خانگی، مواد خوراکی، لوازم یدکی و تجهیزات خودروی سبک و سنگین عنوان کرد و گفت: کارشناسان مربوطه ارزش این محموله ها را 83 میلیارد ریال تخمین زدند.

سرهنگ هاشمی فر از دستگیری 88 نفر قاچاقچی کالا در عملیات مذکور و تحویل آنها به مرجع قضائی خبر داد و گفت: این گونه اقدامات کنترلی پلیس تداوم دارد و پلس اجازه سؤاستفاده به افراد فرصت طلب و سودجو که با قاچاق کالا باعث رکود و ایجاد مانع در مقابل جهش تولید در کشور می شوند، نمی دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها