موج
کدخبر : ۳۵۲۵۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352553

امروز مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم ادارات اوقاف و امور خیریه در شهر سنندج و به میزبانی صداوسیما مرکز کردستان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام محمد کاروند صبح امروز یکشنبه درگفت وگویی اظهار داشت: این دوره از مسابقات بدلیل شیوع ویروس کرونا از 18 تا 21 آبان بصورت آنلاین در صدا و سیما مرکز کردستان برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان افزود: بخش پسران این دوره از مسابقات 18 آبان با حضور عادل خدایی، میلاد امانی، فواد مولودی و جلال مرادی از نخبگان قرآنی استان در پنج رشته حفظ 20 جزء، حفظ کل، قرائت، ترتیل و اذان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخش خواهران این مسابقات نیز با حضور طاهره نائبی واحد و سمیه سلیمی از در رشته‌های حفظ کل، قرائت و ترتیل برگزار می‌شود، گفت: این مسابقات بصورت آنلاین برگزار و ضبط خواهد شد و داوری نهایی آن آذر ماه امسال در شبکه قرآن انجام می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان یادآور شد: این تعداد نخبه قرآنی شرکت‌کننده درمرحله کشوری نفرات اول مرحله استانی این مسابقات هستند، ضمن اینکه از میان آنان طاهره نائبی واحد و فواد مولودی در سال‌های گذشته به ترتیب در رشته‌های حفظ کل و ترتیل مقام اول کشوری را کسب کرده‌اند.

وی تاکید کرد: مسابقات قرآن سازمان اوقاف یکی از مهمترین مسابقات جهان اسلام است و نفرات برتر مرحله کشوری آن به مرحله بین‌الملل راه می‌یابند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها