موج
کدخبر : ۳۵۲۲۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352296

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برگزاری مسابقات مهارت مانند نماچینی آجر می‌تواند عاملی برای کم کردن فاصله بین تولید تا مصرف محصولات در چرخه اقتصادی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در آئین افتتاحیه دومین دوره مسابقات نماچینی آجر و بازدید از محل برگزاری این مسابقات اظهار داشت: باید توجه داشت که یکی از ماموریت‌های شهرداری اصفهان صنعت ساختمان است و حضور فعالان این عرصه در یک مکان و نمایش آخرین دستاوردهایشان در کنار به اشتراک گذاشتن تجربیات می تواند به توسعه این صنعت در اصفهان کمک کند.

وی افزود: انبوه‌سازان می توانند در کنار بازدید از این نمایشگاه علاوه بر آشنایی با متریال‌های تولید شده جدید نحوه استفاده از آنها و مقایسه همه دستاوردهای موجود را بررسی کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان همچنین به برگزاری دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر نیز اشاره کرد و گفت: هم به منظور رفع نیازهایی که زندگی امروز دارد و هم به دلیل تسهیل در مصرف تولیدات جدید در صنایع راه‌اندازی چنین مسابقاتی امری ضروری است.

وی افزود: صنایع خلاقیت‌ها و فناوری های خوبی را در تولیدات خود دارند و این در حالی است که در برخی از موارد برای فروش و استفاده از این تولیدات در بازار با مشکل مواجه می‌شوند.

نصر اصفهانی با بیان اینکه سرعت بخشیدن بین شناخت مردم و تولیدات جدید نیاز به  محرک دارد، اضافه کرد: برگزاری فضاهای نمایشگاهی و به ویژه مسابقات مهارت می‌تواند در این زمینه تسهیل گر خوبی باشد.

وی افزود: چنانچه مصرف کنندگان با تولیدات جدید و روش‌های استفاده از این تولیدات آگاهی نیابند مشکلات زیادی را برای صنایع تولیدی و به ویژه صنایع دانش بنیان نوپا ایجاد خواهد کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: باید فاصله تولید و مصرف در کشور کم شود تا رونق اقتصادی بیشتری را شاهد باشیم.

مسابقات نماچینی آجر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها