موج
کدخبر : ۳۵۱۹۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351989

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از ترخیص موتورسیکلت های توقیفی تا 8 سال زیر سال ساخت در اصفهان به مدت دوماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار داشت: طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی تا 8 سال زیر سال ساخت به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم به مدت 2 ماه در اصفهان اجرایی می شود.

وی اضافه کرد: در راستای امریه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی و صیانت از اموال مردم، موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی به مالکان و متصرفان تحویل داده می شوند

این مقام انتظامی افزود: این طرح از تاریخ 17 آبان ماه به مدت 2 ماه اجرایی می شود و مالکان، متصرفان و نمایندگان قانونی می توانند صرفا با مراجعه به دفاتر پلیس +10 نسبت به ترخیص اقدام کنند.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: ارائه قبض رسید پارکینگ، پرداخت خلافی و هزینه های پارکینگ یا حمل، ارائه سند مالکیت (برگه سبز)، کارت شناسایی موتورسیکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسیکلت های فاقد پلاک الزامی است و و پرداخت خلافی بصورت اقساطی امکان پذیر است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خاطر نشان کرد: طرح مذکور صرفا شامل موتورسیکلت هایی می شود که قبل از تاریخ 29 اسفند ماه سال 98 توقیف شده باشند و شامل دیگر موتورسیکلت ها نمی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها