موج
کدخبر : ۳۵۱۹۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351912

مشاور ویژه استاندار کرمانشاه:

بازرس ویژه استاندار کرمانشاه گفت: آمادگی بسیجیان در عرصه‌های مختلف منجر به عقب‌نشینی و ایجاد یاس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، جعفر همتی فرمانده حوزه 7 بسیج کارمندی امام موسی کاظم (ع) امروز در جمع بسیجیان استانداری کرمانشاه که با حضور حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی استاندار کرمانشاه، رضا محمودیان مدیرکل حراست استانداری، بهروز عزیزی فرمانده پایگاه شهدای استانداری و سید حسین هاشمیان فرمانده عملیات پایگاه شهدای استانداری برگزار شد، اظهار داشت: بسیجیان به‌عنوان کسانی که با امام (ره) و شهدا برای دفاع از ایران اسلامی عهد و پیمان بسته‌اند با آمادگی کامل از انقلاب اسلامی و کشور ایران در مقابل دشمنان دفاع می‌کنند.

فرمانده حوزه 7 کارمندی امام موسی کاظم (ع) ادامه داد: بسیجیان همواره برای دفاع از ایران اسلامی آماده هستند و این آمادگی منجر به عقب‌نشینی دشمنان می‌شود.

بازرس ویژه استاندار کرمانشاه بیان داشت: هر جا که ایستادگی و مقاومت کرده‌ایم ضمن اینکه دشمن به عقب رانده‌شده پیروزی هم برای کشور به‌دست‌آمده است لذا در حال حاضر همچون گذشته باید با آمادگی کامل همواره تلاش خود را برای صیانت از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی بکار گیریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها