موج
کدخبر : ۳۵۱۸۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351860

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا خبر داد:

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا از بهره‌برداری از بقعه امامزاده علی ابن ابراهیم (ع) تا پایان سال99 خبر داد.

امرالله اصغری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با بیان اینکه تخریب و بازسازی بقعه امامزاده علی ابن ابراهیم (ع) یکی از پروژه‌های مهم اجرایی در این منطقه است، اظهار داشت: این بقعه به صورت کامل تخریب و در دست بازسازی است.

وی با بیان اینکه عملیات سفت کاری و سازه بقعه امامزاده علی ابن ابراهیم (ع) به پایان رسیده است، افزود: در حل حاضر در مرحله سفید کاری این پروژه هستیم.

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا ادامه داد: برای اجرای عملیات سفت کاری که درمجموع 800 متر مربع است، یک میلیارد ریال هزینه خواهد شد که این اعتبار از محل نذورات امامزاده و کمک خیریه تامین شده است.

وی با بیان اینکه پس از عملیات سفیدکاری، سنگ کاری و کف سازی انجام می‌شود، اضافه کرد: در صورت مشارکت خوب خیران و تامین اعتبار این پروژه تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

امرالله اصغری همچنین به اجرای عملیات کاشی کاری و آجرنما رواق بیرونی امامزاده ابوسعید روستای دستجرد بخش جرقویه علیا به مساحت تقریبی 350 مترمربع اشاره کرد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان از محل درآمد موقوفات و کمک خیران در حال اجرا است.

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا اضافه کرد: پیش بینی میشود تا پایان آبان ماه سال جاری این پروژه به پایان برسد.

امامزاده ابراهیم

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها