موج
کدخبر : ۳۵۱۷۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351780

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از مشارکت فولاد مبارکه در طرح اکرام ایتام و حمایت ۲۵۲۰ نفر از کارکنان فولاد مبارکه ازایتام و فرزندان محسنین تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع در دیدار با حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اعلام اینکه ۲۵۲۰ نفر از کارکنان فولاد مبارکه حامی ایتام و فرزندان محسنین هستند، گفت: توجه ویژه مدیریت این شرکت و کارکنان سختکوش آن به این نیازمندان قابل تقدیر و ستودنی است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد نقشی در تصمیمات و سیاستگذاری های کلان که در کوتاه یا بلند مدت دارای تبعات خاص اقتصادی هستند، ندارد ولی در خط مقدم مبارزه با تبعات فقر قرار گرفته است، گفت: انجام این رسالت و کمک موثر به نیازمندان جامعه بدون توجه و کمک مردم، نهادها و صاحبان مشاغل و صنایع میسر نخواهد بود که خوشبختانه مردم شریف استان حتی در شرایط اقتصادی سخت فعلی نیز، همشهریان نیازمند خود را فراموش نکرده اند و به صورت مستمر و یا با مشارکت در طرح ها و رزمایش های کمک مومنانه در این امر خیر مشارکت می کنند.

این مقام مسئول در ادامه به تشریح برنامه های این نهاد برای حمایت موثر از نیازمندان پرداخت و گفت: تمرکز کمیته امداد استان بر توانمندسازی مددجویان است و خوشبختانه سالانه، شش تا ده هزار نفر با کمک این نهاد و رسیدن به سطح درآمدی اداره کار از حمایت این نهاد خارج می شوند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان همچنین از اولویت یافتن اهدای کمک های معوض در قالب وام های قرض الحسنه برای حل مشکلات نیازمندان و مددجویان خبر داد و گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت چند سالی است که برای تحقق این هدف با نظارت کمیته امداد ایجاد شده و توانسته خدمات قابل توجهی به مددجویان و نیازمندان ارائه کند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه نیز در این دیدار با بیان اینکه کار امدادگری سخت ولی با ارزش و خداپسندانه است، گفت: مراجعین به این نهاد، همه نیازمند و گرفتار هستند و لازم است که توجه ویژه ای به آنها شود.

حمیدرضا عظیمیان ادامه داد: شرکت فولاد مبارکه به مسئولیت های خود در قبال جامعه واقف است و کمیته امداد را یکی از نهادهای امین خود در این زمینه قلمداد می کند.

وی در ادامه سخنان خود از قصد این شرکت برای کمک در زمینه تهیه ملزومات آموزش الکترونیکی دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: برنامه هایی نیز برای کمک به تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند داریم و مبالغی در این زمینه اختصاص خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه همچنین در پایان سخنان خود با اشاره به راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت توسط کمیته امداد استان اصفهان در سال های اخیر، این اقدام را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ش سپرده گذاری در این صندوق باعث حمایت از برنامه های آن برای پرداخت وام قرض الحسنه به نیازمندان و مددجویان خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها