موج
کدخبر : ۳۵۰۷۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350790

به همت مرزبانان هرمزگان؛

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 400کیلوگرم مواد مخدر (تریاک) در سواحل شهر مرزی ساحلی میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزهری موج هرمزگان، سردار حسین دهکی فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی ساحلی، مرزداران هرمزگان با همکاری اطلاعاتی مرزداران سیستان و بلوچستان از فعالیت قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی، ساحلی "کرتان" شهرستان میناب مطلع شدند و با برنامه‌ ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله مشخص شد و مرزداران در قالب چند تیم پوششی و عملیاتی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی مرزبانی استان توانستند محموله مواد مخدر را کشف کنند.

سردار دهکی تصریح کرد: در این عملیات هدفمند، مرزداران موفق شدند در پاک سازی منطقه 400 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با بیان اینکه شناسایی و دستگیری قاچاقچیان در دستور کار مرزبانان قرار دارد، خاطر نشان کرد: مرزبانان استان، با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور، اجازه نمی دهند قاچاقچیان مواد مخدر در هیچ نقطه ای از کشور احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد مرزبانی نیروی انتظامی و دستگاه قضائی با آنان قاطعانه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها