موج
کدخبر : ۳۵۰۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350230

محمد حسین فوادیان مطرح کرد؛

نخستین رویداد توانمند سازی مدیران فضای مجازی و رسانه های بسیج دانشجویی با حضور سه استان فارس، هرمزگان و یزد به صورت وبینار برگزار شد با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمد حسین فوادیان معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی کشور در آئین اختتامیه این برنامه عنوان کرد: زمانی یک سازمان موفق خواهد بود که روابط عمومی پویا یی داشته باشد.

وی با بیان اینکه اگر روبط عمومی سازمان مطالعه نداشته و بروز نباشد موفق نخواهد بود و نمی‌تواند درست با رسانه های جمعی ارتباط برقرار کند گفت: روابط عمومی باید در کنار رسانه ها و پا به پای خبرنگاران در برنامه ها حضور داشته باشد.

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: با ارتقای سطح رسانه ای باید بتوانیم سواد رسانه ای را با توجه به پرکاربرد بودن فضای مجازی افزایش دهیم.

عارف رئوفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در این برنامه عنوان کرد: در حال حاضر انقلاب اسلامی با سرعت تمام به سمت اهداف خود و تمدن نوین اسلامی در حال پیشروی است.

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی افزود: میطلبد به لحاظ نرم افزاری، ساختار سازی و فرایند توانمند سازی منابع انسانی در سازمان بسیج دانشجویی برنامه ریزی مشخص و دقیقی داشته باشند تا بتوانند در این مسیر گام بردارند.

رئوفی عنوان کرد: فضای مجازی لبه جلویی منطقه نبرد است که تمام جریان انقلاب اسلامی با تمام جبهه کفر در این فضا در مقابل هم قرار گرفته اند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان در پایان اظهار داشت: امیدواریم با برگزاری این دوره سرآغاز هم افزایی و شبکه سازی منسجم منطقه ای بین سه استان شرکت کننده در کشور، پس از اتمام دوره تداوم داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها