موج
کدخبر : ۳۵۰۲۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350225

آیت الله سعیدی:

امام جمعه قم گفت: ارتقای ایمان مردم موجب ارتقای امنیت جامعه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در دیدار فرمانده ناجا  با اشاره به مقوله امنیت آن را یک کار چند جانبه دانست و افزود: در این کار مهم یک عده باید با محوریت نیروی انتظامی به صورت هماهنگ و همراه کار کنند تا معنا و مفهوم امنیت تحقق پیدا کندچون کار نظم و امنیت یک کار جمعی است و می‌طلبد که همه با هم همکاری داشته باشند.

وی شاخص را در بحث امنیت نیروی انتظامی بر شمرد و مسئولین ومردم را سه ضلع این مثلث دانست که با همکاری و هماهنگی هم این امنیت را در جامعه برقرار می کنند.

آیت الله سعیدی با اشاره به وظیفه مردم و مسئولان اظهار کرد: درست است که مسئولان جزئی از نیروی انتظامی نیستند ولی اگر کمک کنند و در تنگناها اظهارنظرهای درست و به‌جا انجام دهند از خیلی از حواشی در جامعه جلوگیری می‌شود.

وی با اشاره به نقش مردم گفت: مردم هم باید بدانند این قوانین و مقررات همه برای امنیت و آسایش آنان وضع گردیده و برای ایمنی و آسایش جامعه لازم است هشدارها و توصیه‌های پلیس و نیروی انتظامی را جدی گرفته و به آن عمل کنیم.

وی افزود: پلیس ایران اسلامی امروز با برخورداری از معنویت و اخلاق در پرتو قرآن و عترت به یک پلیس سرآمد در کل جهان تبدیل شده و متمایز از پلیس سایر کشورهای جهان است.

تولیت حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها افزود: هرچه ایمان مردم بیشتر شود امنیت جامعه هم بیشتر خواهد شد و مردم باید قدرشناس باشند که نیروی انتظامی و پلیسی با این تراز در خدمت آنهاست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها