موج
کدخبر : ۳۵۰۰۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350034

به مناسبت دهه مبارک وقف انجام شد؛

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا از توزیع 250 بسته معیشتی و اقلام بهداشتی در شهرضا به مناسبت دهه مبارک وقف خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فرهاد عرب به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان شهرستان شهرضا  از محل درآمد موقوفات اشاره کرد و گفت: در این زمینه 150 بسته معیشتی و 100 بسته اقلام بهداشتی با ارزش ریالی حدود 300 میلیون ریال تهیه و توزیع خواهد شد.

وی در خصوص برنامه‌‌های دهه وقف در شهرستان شهرضا اظهار کرد: باید توجه داشت که در سال جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری برنامه‌های دهه وقف نیز تحت تاثیر قرار گرفته و نمی‌توان بسیاری از برنامه‌های سال‌های گذشته را اجرا کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه در این شرایط استفاده از ظرفیت فضای مجازی در اولویت قرار گرفته است، افزود: از این رو به منظور معرفی موقوفات و واقفان خیر اندیش شهرستان شهرضا ویژه برنامه‌ای تهیه و در فضای مجازی منتشر شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرضا تولید محتوای صوتی برای پخش در امامزادگان قبل از پخش اذان را از دیگر برنامه‌های در دستور کار این اداره در دهه وقف اعلام کرد و گفت: همچنین فضاسازی سطح شهر و بقاع متبرکه برای دهه وقف و تهیه بروشور در راستای اهمیت وقف و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری نیز در دستور کار قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها