موج
کدخبر : ۳۵۰۰۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350031

بازرس کل استان یزد گفت: پیشگیری و حفظ سلامت کاری مدیران نخستین اولویت کاری سازمان بازرسی است و این مهم از طریق ارائه آموزش، تذکر تلفنی، نامه های هشداری و ... انجام می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام اکبر طالبی بازرس کل استان یزد در تبیین اولویت های کاری این سازمان گفت: پیشگیری از جرم و تخلف و حفظ سلامت کاری مدیران نخستین اولویت سازمان بازرسی کل است.

وی در دیدار اعضای شورای قضائی استان از بازرسی کل استان یزد به مناسبت 19 مهرماه سالروز تاسیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به وظیفه ذاتی این سازمان در نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین گفت: حضور سازمان بازرسی در دستگاه ها به صورت نامحسوس و در دو قالب فیزیکی و نظارت  الکترونیکی انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه پیشگیری و حفظ سلامت کاری مدیران نخستین اولویت کاری سازمان بازرسی است افزود: این مهم از طریق ارائه آموزش، تذکر تلفنی، نامه های هشداری و ... انجام می گیرد.

طالبی در ادامه تصریح نمود: دستگاه هایی که نیز تاکنون بازرسی کل استان موفق به حضور در آنها نشده از ما مشاوره می‌خواهند که نشان دهنده اقتدار تشکیلات سازمان بازرسی و نقش موثر این سازمان در پیشگیری از تخلفات است.  

وی با اشاره به اینکه از نظر تشکیلات اداری و سلامت مدیران و کارمندان، استان یزد نسبت به سایر استان ها رتبه بهتری را دارد تصریح کرد: این برتری نشان از فرهنگ؛ سلامت و صداقت و پاکدستی کارمندان و مدیران دستگاه ها استان و اقتدار و حضور موثر و اثربخش دستگاه قضایی می باشد.

بازرس کل استان یزد تصریح کرد: سازمان بازرسی تمام تلاش خود را در دوران تحول قوه قضائیه جهت مقابله با فساد به ویژه فساد اداری به کار گرفته است. بازرسی کل استان نیز بالطبع همگام با تحولات صورت گرفته در قوه قضائیه سعی در انجام امور محوله و تحقق شعارها و دستورات ریاست قوه را دارد.

بازرس کل استان با اشاره به ورود این سازمان به واگذاری های صورت گرفته در استان اظهار داشت: این سازمان با جدیت تمام و با استفاده از ظرفیت سایر نهادها به ویژه دستگاه قضا استان این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها