موج
کدخبر : ۳۴۹۶۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349626

فریدون همتی؛

استاندار هرمزگان گفت: از سه سال گذشته تاکنون سالانه ۱۰ هزار واحد مسکونی در استان ساخته شده است که نشان از برنامه‌ریزی برای تعادل بخشی در حوزه مسکن است همچنین از ابتدای سال تاکنون هزار و ۳۲۲ واحد مسکن مهر در هرمزگان تکمیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن هرمزگان گفت : هزار و ۵۲۱ واحد دیگر نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان در شاخص تعادل توزیع درآمد در مناطق شهری از وضعیت بهتری نسبت به میانگین کشوری برخوردار است.

همتی ادامه داد: تا سال ۱۴۰۵ با در نظر گرفتن نرخ رشد جمعیت، باید سالانه ۱۰ هزار واحد مسکونی در هرمزگان ساخته شود.

 

همتی افزود: از این شمار هزار واحد مسکونی باید سالانه برای دهک‌های اول تا سوم، با مشارکت و کمک نهاد‌های حمایتی، خیران و دولت ساخته شود.

وی گفت: با مطالعات صورت گرفته تولید مسکن برای دهک‌های چهارم تا هشتم سالانه ۴ هزار و ۷۰۰ و دهک‌های هشتم تا دهم هم چهار هزار و ۳۰۰ واحد خواهد بود.

استاندار هرمزگان افزود: از سه سال گذشته تاکنون نیز سالانه ۱۰ هزار واحد مسکونی در استان ساخته شده است که نشان از برنامه‌ریزی برای تعادل بخشی در حوزه مسکن است.

فریدون همتی گفت: دو تعاونی مسکن مهر در هرمزگان مسائل و مشکلات پیچیده حقوقی دارد که تلاش می‌شود با همکاری اعضا وضعیت طرح‌های آن‌ها نیز تعیین تکلیف و تحویل داده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها