موج
کدخبر : ۳۴۹۱۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349113

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: 2 باند سرقت خودرو و مغازه در اصفهان منهدم و 30 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و دستبرد به چندین مغازه درسطح شهر اصفهان، کارآگاهان موفق شدند هویت اصلی اعضای 2 باندی که در این گونه سرقت ها فعالیت می کردند را به دست آورده و در یک اقدام ضربتی آنها را شناسایی و دستگیر کنند.

وی از کشف 50 دستگاه خودروی سواری  و محموله ای از اموال به سرقت رفته از مغازه ها در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: ارزش مجموع اموال مکشوفه برابر اعلام کارشناسان مربوطه بالغ بر 30 میلیارد ریال است که تمامی این اموال به مال باختگان بازگردانده شدند.

این مقام انتظامی تعداد متهمان دستگیر شده در این طرح را 6 نفر اعلام و اظهار کرد: متهمان پس از دستگیری در مواجه با مدارک و مستندات پلیس به 60 فقره سرقت اعتراف کردند که در این خصوص برای آنها پرونده تشکیل و برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ هاشمی فر با بیان اینکه اقدامات مؤثر و قاطع پلیس آگاهی استان اصفهان در سال جاری سبب کاهش وقوع جرایم شده از افزایش 13 درصدی قدرت کشف این پلیس طی مدت 6 ماهه سال جاری خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان بار دیگر به مجرمان سابقه داری که پس از آزادی از زندان مرتکب جرم می شوند هشدار داد و گفت: این افراد باید بدانند که پلیس تحرکات آنان را زیر نظر دارد و در صورتی که اقدامات مجرمانه خود را تکرار و  به حقوق مردم تعرض کنند با برخورد سخت و قاطع پلیس و دستگاه قضائی روبه رو خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها