موج
کدخبر : ۳۴۸۶۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348681

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف حدود 30 تن کابل های برق به ارزش 4 میلیارد تومان توسط ماموران نیروی انتظامی درشهرستان خمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر در بازدید و بررسی کابل های برق  مسروقه در اداره برق شهرستان خمینی شهر گفت: با اطلاعات خوب مردمی و پشتیبانی دستگاه قضا و نیروی انتظامی موفق به کشف 30 تن کابل  برق مسروقه در این شهرستان شدیم.

دادستان شهرستان خمینی شهر نیز ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی اظهار کرد: از انگیزه های سرقت برای سارقان امن بودن محل برای فروش اموال مسروقه است.

یوسف کریمی گفت: طرح ویژه ای در این راستا اجرا شد پلمب محل های امن اموال مسروقه بودد که آخرین آن انباری بود که 30تن کابل های برق صنعتی و مصرفی به ارزش 4 میلیارد تومان کشف و ضبط گردید.

وی در ادامه هشدار داد: اتاق اصناف در این رابطه مکان های ضایعاتی باید مشخصات خود رادر اصناف ثبت و ضبط کند و خریدو فروش باید در چهار چوب قانون باشد به حهت اینکه برخی از اموال مسروقه به ثمن بخسی فروخته می شود و اتاق اصناف باید نظارت کامل بر این موضوع را پیگیری نماید.

بهمن زیار مدیر حراست امور برق خمینی شهر گفت: سال گذشته به کمک آگاهی استان 372 دستگاه ترانس کشف و ضبط شد که با همکاری نیروی انتظامی امسال به سی و شش دستگاه رسید.

به گزارش موج؛ متهمان کابل های مسروقه بازداشت و بقیه افرادی که در این سرقت دست داشته اند تحت پیگرد قانونی هستند.

سرهنگ هاشمی فر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها