موج
کدخبر : ۳۴۸۴۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348487

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان خبر داد:

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان از پیشرفت 72 درصدی پروژه ساماندهی میدان امام حسین (ع) اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمد فیض با اشاره به اینکه ساماندهی میدان امام حسین (ع) تاکنون 72 درصد پیشرفت داشته است، اظهار کرد: تاریخ قرارداد شهرداری با پیمانکار این طرح تا 15 آبان ماه سال جاری است.

وی گفت: با توجه به اینکه زمان قرارداد شهرداری با پیمانکار پروژه ساماندهی میدان امام حسین (ع) تا نیمه آبان ماه است، اما سعی می کنیم این طرح را زودتر به پایان رسانده و در اختیار شهروندان قرار دهیم.

این مقام مسئول ادامه داد: برای ساماندهی این میدان شش هزار متری، از انواع سنگ های هتن آباد و تراورتن برای سنگ کاری استفاده شده و طرح آن دارای پیاده راه، باند دوچرخه سواری، سواره رو و فضای سبز است.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی ها قسمت شرق میدان جزو اولین بخش هایی بود که در دست اقدام قرار گرفت چراکه ترافیک از خیابان های باغ گلدسته، چهارباغ پایین و سپه به میدان وارد می شود.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه مباحث ترافیکی و تحویل گرفتن خیابان های اطراف میدان برای آغاز عملیات عمرانی از عوامل زمان بر در اجرای طرح بود، گفت: در ابتدای کار ما فقط یک ششم پروژه را در اختیار داشتیم که به مرور به یک چهارم و 60 درصد افزایش یافت که این موضوع در زمان اجرای طرح تاثیرگذار است.

محمد فیض، نوسانات قیمت مصالح را از دیگر عوامل تاثیرگذار در زمان اجرای طرح عنوان و اظهار کرد: تاکنون هیچ عاملی پروژه را تعطیل نکرده است و با توجه به اینکه نوع این طرح ظریف کاری است، نمی توان شیفت های شبانه را فعال کرد.

مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان با بیان اینکه عملیات زیرسازی میدان امام حسین (ع) به جز در بخش جنوبی به پایان رسیده است، گفت: اولویت اتمام پروژه با بخش شرقی است تا بار ترافیکی خیابان های باغ گلدسته، سپه و چهاباغ پایین را بتوانیم مدیریت کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها