موج
کدخبر : ۳۴۸۱۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348189

سجاد انوشیروانی عنوان کرد:

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:در تلاش هستیم با پیگیری ها و حامیان که در نظر داریم در رشته های که دارای پتانسیل را برای حضور در لیگ های مختلف جذب کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با حضور در تمرینات تیم والیبال عقاب ملل اردبیل بیان کرد: در تلاش هستیم با پیگیری ها و حامیان که در نظر داریم  در رشته های که دارای پتانسیل را برای حضور در لیگ های مختلف جذب کنیم.

وی افزود: برای تحقق این امر همه ی ورزشکاران و مسئولین باید دست به دست هم دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با وجود زیرساخت های مناسب در رشته والیبال و نیز استعدادیابی و انگیزه فراوان در بین نوجوانان و جوانان در این رشته ، توانسته ایم قدم های خوب و محکمی در این رشته ورزشی پرطرفدار برداریم‌و امروز برای توسعه در ورزش خصوصا در ورزش قهرمانی حتما باید به لیگ اهمیت داده شود .
 
انوشیروانی ادامه داد: علاوه بر والیبال، می توانیم در رشته بسکتبال هم صاحب تیم شویم و نیز امیدواریم با رایزنی های انجام گرفته بتوانیم یک تیم هم در لیگ های فوتبال داشته باشیم چراکه مردم استان علاقه بسیاری به این رشته ورزشی دارند.
 
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم ورزش ما به خوبی رشد کند باید در رشته های انفرادی که پتانسیل خوبی داریم تیم داری کنیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: این تیم داری ها برای ورزشکاران ،مربیان، پیشکسوتان، هیات های ورزشی و نیر تماشگران و مردم ایجاد انگیزه می کند.
 
انوشیروانی اظهار کرد: مردم وعلاقمه منان ورزشی استان پی در پی پیگیر این هستند که اردبیل در رشته های مختلف دارای تیم باشد و در سطوح مختلف در لیگ های متنوع رقابت کند که امیدواریم با تلاش همه ی مسئولین مربوطه خواسته مردم استان مسجل شود.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها