موج
کدخبر : ۳۴۷۹۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347996

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان هرمزگان از برگزاری آزمون اختبار تبدیل وضعیت 20 نفر از قضات استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی جمشیدی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان هرمزگان از برگزاری آزمون اختبار تبدیل وضعیت 20 نفر از قضات استان هرمزگان خبر داد.

وی اعلام کرد: بنا به پیگیری‌های رییس کل دادگستری استان به منظور تأمین کادر قضایی دستگاه قضایی استان، آزمون اختبار 20 نفر از قضات رسمی آزمایشی این استان به صورت کتبی برگزار شد و قضات شرکت کننده در آزمون، بعد از قبولی و طی مراحل اداری به رسمی قطعی تبدیل وضعیت پیدا خواهند کرد.

جمشیدی با بیان اینکه این آزمون به صورت کتبی در مرکز استان برگزار شده است افزود: آزمون اخیر برای قضاتی که در اولویت هستند و بر اساس اعلام نظر کمیسیون نقل و انتقالات و تأکید رییس کل دادگستری استان، برای تبدیل وضعیت آنها برگزار شده است.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان هرمزگان یادآور شد: آزمون اختبار هر ساله به صورت حضوری و متمرکز در مرکز استان برگزار می شد که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا این آزمون بنا به پیشنهاد دادگستری کل استان به صورت کتبی برگزار شد.

وی تصریح کرد: در صورت اشراف کامل شرکت کنندگان در آزمون اختبار به قوانین و مقررات پست قبلی و بعدی خود و کسب حد نصاب علمی، با تبدیل وضعیت آن‌ها از آزمایشی به رسمی موافقت خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها