موج
کدخبر : ۳۴۷۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347659

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج:

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت: متاسفانه اتوبوس هایی که با هزینه های هنگفت خریداری شده اند در پارکینگ خاک می خورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، عباس زارع گفت: متأسفانه شهرداری کرج ۸۰ اتوبوس میلیاردی خریداری کرده است ، ولی راننده ای برای رانندگی در سطح شهر وجود ندارد.

باید راننده هایی که داریم روی ناوگان حمل و نقل عمومی جدید مشغول به کار شوند و بیش از این شاهد خاک خوردن این اتوبوس‌ها نباشیم.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج گفت: در سالهای قبل نیز افرادی با عنوان راننده خودروی سنگین وارد شهرداری شدند که امروز حاضر نیستند روی این اتوبوس‌ها کار کنند.

وی در پایان نیز گفت: این چیزی جز اسراف نیست که هر اتوبوس با قیمتی حدود ۲ میلیارد تومان خریداری شود و در نهایت در یک پارکینگ خاک بخورد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  تعدادی جوان دارای گواهینامه پایه دو استخدام کنید دوره گواهینامه پایه یک برگزار کنید و تعهد ده ساله بگیرید اگر از همکاری سر باز زدند، هزینه دوره را بگیرید

 • پاسخ

  سلام عرض ادب
  خواهشا منطقه 5محله کرج نو تشریف بیارید ببینید پلیس ساختمان چه جنایتی کرده زمین 70 متر شش طبقه ساخته شده بدون هیچ استانداردی...

 • پاسخ

  راننده پایه یک داری سابقه کاردر اتوبوس رانی. امادگی دارم جهت کار شهری یا بین شهری.

 • پاسخ

  آقای شهردار اگر خیلی خیلی این استان البرز برات ارزش داره ی دستور به این شهردار شهرستان فردیس بدید از خواب بیدار بشه ..چندین بار از 137تماس گرفتیم ی سطل زباله مکانیزه در خیابان نسترن غربی روبروی ساختمان اطلس نصب کنند.

 • پاسخ

  سلام خسته نباشی آقای شهردارفردیس مااتوبوس براطالاقانی فردیس نداریم 2یا3تاهست خیلی دیرمیان بدبخت مردم همیشه یک ساعت دوساعت منتظرمیشندیک فکری هم بحال مابکنیدممنون

 • پاسخ

  تا جایی‌که من و همکارانم در شهرداری می‌بینیم، جایی برای هم ولایتی ها و آشنایان خودش لازم دارد که ایشان درحال جا باز کردن هستند.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها