موج
کدخبر : ۳۴۷۵۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347502

محمود ضیایی فرد خبر داد:

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان گفت: ۲۴ زندانی محکوم در زندان مرکزی اصفهان به علت بدهی توسط یک خیر گمنام اصفهانی آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمود ضیایی فرد بیان کرد: ۲۴ زندانی رسوبی در زندان مرکزی اصفهان به علت بدهی توسط یک خیر گمنام از زندان مرکزی اصفهان آزاد شدند.

وی افزود: این خیر گمنام اصفهانی با پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در وجه خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) زمینه بازگشت ۲۴ زندانی که مدت‌ها به دلیل رد مال و بدهی جرایم عمد در زندان تحمل کیفر می‌نمودند را رقم زد.

مدیرکل زندان‌های استان با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین سرور و سالار شهیدان و شیوع بیماری کرونا در استان از خیرین و مردم خواست تا نذورات خود را به آزادی زندانیان و کمک به خانواده‌های آنان قرار دهند.

همچنین روابط عمومی اداره کل زندان‌های استان اصفهان، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید از توزیع ۵۰۰ بسته آموزشی و لوازم التحریر به فرزندان زندانیان نیازمند استان خبر داد.

وطنی مدیر عامل خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) زندان‌های استان با اعلام این خبر، اظهار کرد: با مصوبه هیئت مدیره خیریه و کمک و مشارکت گروهی از خیرین ۵۰۰ بسته آموزشی شامل لوازم التحریر مورد نیاز فرزندان زندانیان تهیه و به آنها اهدا شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها