موج
کدخبر : ۳۴۷۲۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347275

نامه پرسنل شرکت پالایش نفت کرمانشاه به رئیس قوه قضاییه:

جمع کثیری از پرسنل ابواب جمعی شرکت پالایش نفت کرمانشاه حمایت قاطع خود را از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی طی نامه‌ای به آیت‌الله رئیسی ریاست قوه قضاییه اعلام داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، طی نامه سرگشاده پرسنل شرکت پالایش نفت کرمانشاه به رئیس قوه قضاییه موافقت و رضایت خود را از واگذاری موفق شرکت پالایش نفت کرمانشاه به بخش خصوصی که باعث خروج شرکت از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و جلوگیری از ورشکستگی و تعطیلی آن گردیده را اعلام داشتند.

در این بیانیه آمده است: محضر ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت‌الله رئیسی دامت برکاته

"با سلام و تحیات

احتراماً این‌جانبان جمع کثیری از پرسنل ابواب جمعی شرکت پالایش نفت کرمانشاه حمایت قاطع خود را از واگذاری موفق انجام‌شده که باعث خروج شرکت از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و جلوگیری از ورشکستگی و تعطیلی آن گردیده به حضور اعلام می‌داریم.

ضمن اعلام رضایتمندی کامل از عملکرد مدیریتی و وضعیت مطلوب شرکت در زمان مدیریت بخش خصوصی، می‌بایست این نکته مهم بیان شود که مدیریت جدید با نگاه متحولانه در کلیه ابعاد و نظر خاص به منابع انسانی، کلیه امکانات موجود را در راستای تأمین امنیت روحی و روانی پرسنل به کار گرفته به‌نحوی‌که اندک نگرانی در این خصوص برای کارکنان باقی نمانده است.

افزایش و رونق تولید، تنوع تولید در انواع فراورده‌های ویژه، تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری به قراردادی مستقیم و از بین بردن واسطه‌ای بنام پیمانکار، پیگیری مجدانه در پیشرفت و توسعه کمی و کیفی شرکت، افزایش و پرداخت به‌موقع حقوق و مزایا حتی زودتر از سایر شرکت‌های نفتی دولتی مستقر در استان، پرداخت وام قرض‌الحسنه، جذب و به‌کارگیری حداقل ۷۰ نفر از جوانان جویای کار، پرداخت کمک‌های خیرخواهانه و عام‌المنفعه، حضور فعال و کمک‌رسانی مستمر در بحران‌های سیل و زلزله سال جاری و گذشته به‌عنوان بخش خصوصی فعال، عدم تعدیل نیروی انسانی، حفظ کرامت انسانی و افزایش امکانات رفاهی بدون تبعیض، پرداخت پاداش‌های مختلف جهت ایجاد انگیزه کاری بالاتر، ارزش دادن به جایگاه شخصی و اداری پرسنل، تلاش در جهت انجام خواسته‌های پرسنل که سالیان متمادی احقاق حق صورت نگرفته بود و...که به‌صورت کلی می‌شود گفت هر آنچه بعد از واگذاری شرکت انجام‌شده سیر صعودی و افزایشی داشته و تاکنون روند کاهش نداشته است. موارد مذکور تنها گوشه‌هایی از وضعیت مطلوب شرکت پس از واگذاری با مدیریت بخش خصوصی بوده که به‌حق شایسته تقدیر و تشکر می‌باشد.

بیان یکسری موارد کذب، بی‌اساس و مغرضانه توسط بعضی اشخاص باانگیزه‌های شخصی و جهت منافع فردی به‌ناحق و برخلاف واقعیت‌های موجود می‌باشد. با توجه به شرایط نامطلوب کارگری در بعضی از واگذاری‌ها به بخش خصوصی بر خود لازم دانستیم جهت اطلاع حضرت‌عالی رضایت و حمایت قاطع خود را از واگذاری شرکت و مدیریت بخش خصوصی اعلام نموده و تأکید نماییم شرکت پالایش نفت کرمانشاه با استفاده از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل موجود آماده توسعه و پیشرفت همه‌جانبه در سالیان آتی می‌باشد."

گفتنی است این متن به امضاء اکثر پرسنل شرکت پالایش نفت کرمانشاه رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها