موج
کدخبر : ۳۴۵۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345580

درگردهمایی کمیته داوران فوتبال شهرستان خمینی شهر انجام شد؛

در گردهمایی کمیته داوران فوتبال شهرستان از 63 داور فوتبال و فوتسال تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مسئول دپارتمان داوری استان اصفهان در جمع ورزشکاران اظهار کرد: در بین شهرستان های استان خمینی شهر اولین شهری است که برنامه تجلیل را اجرا کرده است.

سید احمد صالحی از ظرفیت بالای شهرستان و فوتبال شهرستان خبرداد و گفت: در چند سال اخیر که متصدی امور کمیته داوران استان بوده ام مسئولان کمیته داوری فوتبال شهرستان آقایان امیریوسفی و مالکی پیشرفت بسیاری ایجاد کرده اند تا جایی که این ظرفیت وجود دارد تا داوران خوبی را برای داوران فوتسال و فوتبال استان و همچنین فوتبال ساحلی معرفی کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: با حمایت های صورت گرفته توسط مسئولان کمیته داوران، برخی از این داوران بتوانند به داوری های بین المللی دست پیدا کنند.

صالحی به داوران پیشنهاد داد: آمادگی جسمانی در بحث داوری از اهمیت فراوانی برخوردار است و باید بتوانند فعالیت های خود را به طور مستمر پیگیر باشند.

این مسئوول ورزشی از توانایی های بانوان شهرستان خمینی شهر خبرداد و تصریح کرد: بانوان داور خمینی شهر توانسته اند در لیگ های برتر و بالاتر مشغول قضاوت داوری باشند و آینده خوبی را پیش رو دارند.

مسئول دپارتمان داوری استان اصفهان از مسئوولان شهرستان نهایت همکاری با فوتبال شهرستان را خواستار شد و از شهرداری خمینی شهر در خواست کرد:همانطور که تا کنون حمایت های خود را از فوتبال شهرستان دریغ نکرده اند این حمایت ها پایدار و ماندگار بماند.

به گزارش موج، در این گردهمایی از 63 داور و 13پیشکسوت فوتبال و همچنین، خانواده کمک داور ملی فوتبال کشور مرحوم علی سبکتکین تقدیر و قدر دانی به عمل آمد.

کمیته داوران

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها