موج
کدخبر : ۳۴۵۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345370

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله مصطفی علما گفت: حضور و مشارکت مردم در همه عرصه‌های تعیین سرنوشت و حضور پرشور در انتخابات از ابتدای انقلاب مورد تأکید بوده و هست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه با حضور در مسجد جامع کرمانشاه هنگام انداختن رأی خود در صندوق انتخابات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حضور حداکثر مردم در پای صندوق‌های رأی مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: حضور حداکثری مردم در عرصه‌هایی همچون انتخابات، باعث می‌شود دشمنان از مواضعشان علیه جمهوری اسلامی ایران عقب‌نشینی کنند.

آیت اله علما بابیان اینکه حضور و مشارکت مردم در همه عرصه‌های تعیین سرنوشت و حضور پرشور در انتخابات از ابتدای انقلاب مورد تأکید بوده، اظهار کرد: امروز نیز در نظام جمهوری اسلامی تأکید بر این است که مردم خودشان مقدراتشان را تعیین کنند و همواره شاهد برگزاری انتخاباتی به این منظور در کشور هستیم.

وی بابیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران مردم در تعیین سرنوشت کشور به معنای واقعی سهیم هستند، اظهار کرد: برگزاری تقریباً هرساله یک انتخابات در کشور نشان‌دهنده نقش مهم مردم در این خصوص است.

امام‌جمعه کشور با دعوت مردم شهرستان‌هایی که انتخابات آن‌ها به دور دوم کشیده شده به حضور در پای صندوق‌های رأی، افزود: مشارکت بالای مردم موجب شکل‌گیری یک مجلس مقتدر و کارآمد خواهد شد.

آیت‌الله علما به تأثیر حضور مردم درصحنه‌های حساسی همچون انتخابات در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان هم اشاره کرد و گفت: بارها شاهد بوده‌ایم که دشمنان نظام توطئه‌هایی را علیه حکومت ما داشته‌اند، اما حضور مردم در عرصه‌های مختلف و ازجمله انتخابات باعث عقب‌نشینی آن‌ها از مواضعشان شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها