موج
کدخبر : ۳۴۴۹۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344981

عباس جنگی مرنی:

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با توجه به اینکه استان اردبیل امسال جزو استانهای کم بارش در استان مطرح می باشد، باید با تمام توان از منابع موجود آب در اردبیل حفاظت و صیانت کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در حاشیه دیدار با کارکنان دفاتر مطالعات پایه منابع آب، آبهای معدنی و امور منابع آب شهرستان اردبیل گفت: با توجه به اینکه استان اردبیل امسال جزو استانهای کم بارش در استان مطرح می باشد، باید با تمام توان از منابع موجود آب در اردبیل حفاظت و صیانت کنیم.

وی با بیان اینکه خلاقیت و مسئولیت پذیری در امور محوله را بسیار مهم است  افزود: برای پیشبرد بهتر امور و رسیدگی به کارهای مردم، همه ما باید با کار شبانه روزی به دنبال ایجاد روحیه و امید در جامعه باشیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با اشاره به کمبود منابع آب در دشت اردبیل عنوان کرد: تنها راه جلوگیری از استفاده غیرمجاز از منابع آب در این دشت، عمل به قانون و تنگ کردن فضای سوء استفاده برای قانون شکنان است که خوشبختانه مراجع قضایی همکاری بسیار خوبی در این رابطه با بخش آب دارند.

 جنگی مرنی توجه به وضعیت منابع آبی و بررسی آمارهای مربوط به میزان آبهای سطحی و زیرزمینی را از اقدامات مهم دفتر مطالعات پایه منابع آب ذکر کرد و افزود: با بررسی و تحلیل داده ها و پارامترهای مختلف منابع آب در سطح استان می توان در اهداف و برنامه ریزی دراز مدت تاثیر گذار بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها