موج
کدخبر : ۳۴۴۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344975

شهرام حبیب‌زاده :

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت :در حال حاضر استان اردبیل در وضعیت هشدار شیوع کرونا قرار دارد و نوسان زیادی در ابتلای به کرونا در شهرستان‌های مختلف استان به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب‌زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل با اشاره به وضعیت ویروس کرونا در سطح استان در 24 ساعت گذشته گفت: در 24 ساعت گذشته 2 نفر فوت کرده اند و تعداد ۳۶ بیمار جدید در مراکز درمانی استان بستری شده و تحت مداوا قرار گرفتند.

وی افزود: از این تعداد بستری، ۲۹ نفر در اردبیل، سه نفر در مشکین‌شهر، یک نفر در گرمی و سه نفر در خلخال بستری شده و ۳۱ نفر از بیماران بستری نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر تعداد ۲۲۳ نفر به علت ابتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری هستند که از این تعداد، ۵۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان تحت مداوا قرار دارند.

حبیب زاده با اشاره به قرار گرفتن استان اردبیل در پیک دوم شیوع کرونا و آمار بالای شیوع کرونا در شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر گفت: در حال حاضر استان اردبیل در وضعیت هشدار شیوع کرونا قرار دارد و نوسان زیادی در ابتلای به کرونا در شهرستان‌های مختلف استان به چشم می‌خورد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها