موج
کدخبر : ۳۴۴۸۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344836

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 773 کیلوگرم مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در شهرستان رودان با همکاری پلیس کرمان خبر داد و گفت: در این عملیات مشترک دو تن از قاچاقچیان مواد افیونی به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان، گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان  با خبر شدند ، اعضاء یک باند مواد مخدر، قصد دارند محموله بزرگ مواد افیونی را بصورت مسلحانه از محورهای مواصلاتی شهرستان رودان به استان های همجوار منتقل کنند. 

وی افزود: ماموران با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان حین گشت زنی و کنترل محور "ماشنگی شهرستان رودان بسمت محور مازگرد شهرستان حاجی آباد" خودرو  وانت سایپا متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست دادند.

سردار جعفری اذعان داشت: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که با توجه به برتری حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و دو نفر از قاچاقچیان به هلاکت رسید.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو وانت سایپا و کشف 580 کیلو تریاک و 193کیلو حشیش در این عملیات منسجم و مشترک پلیسی ، بیان کرد:  در بازرسی از خودرو، یک قبضه اسلحه جنگی، 4 عدد خشاب حاوی  98 فشنگ جنگی  و تعداد زیادی پوکه فشنگ  و سه جفت پلاک کشف شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها