موج
کدخبر : ۳۴۴۵۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344565

تا پایان سال ۱۴۰۰؛

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان با اشاره به توانمندسازی کارکنان و تدوین برنامه های توسعه فردی در این شرکت، گفت: همه کارشناسان این شرکت در فرایند کانون ارزیابی و توسعه تا پایان سال ۱۴۰۰ ارزیابی می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، امین رنجبرفرد مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان ارزیابی شایستگی های عمومی و مدیریتی و شناسایی کارکنان مستعد و شایسته را از اولویت های واحد آموزش فولاد هرمزگان دانست و گفت: شرکت فولاد هرمزگان برای توسعه کارکنان خویش دارای یک مدل جامع توسعه است که فرایند کانون ارزیابی و توسعه از ارکان این مدل بوده و گزارش های بازخورد حاصل از این فرایند در فرایندهای آموزش، توسعه و توانمندسازی کارکنان و تدوین برنامه های توسعه فردی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

وی در تکمیل صحبت های خود بیان داشت: شایستگی هایی چون مهارت های ادراکی، تصمیم گیری، ارتباطی، کار تیمی، مدیریت افراد، مدیریت عملکرد کارکنان، شم تجاری و رهبری در این کانون با ابزارهای مختلف مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرند.

وی جانشین پروری با استفاده از نیروهای کیفی و شایسته به منظور تامین نیازهای پست های ‌سازمانی در سطوح مدیریتی را از نتایج ارزیابی ها در این کانون دانست.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد هرمزگان از ارزیابی همه کارشناسان این شرکت در فرایند کانون ارزیابی و توسعه تا پایان سال ۱۴۰۰ خبر داد.

برگزاری فرایند کانون ارزیابی و توسعه که اصلی ترین ابزار ارزیابی شایستگی های عمومی و مدیریتی کارکنان است، از سال ۱۳۹۵ و به صورت مستمر و موثر و در راستای اهدافی چون توسعه توانمندی های کارکنان و همچنین ارتقاء کارکنان شایسته در مجموعه شرکت فولاد هرمزگان و با محوریت واحد آموزش و توسعه منابع انسانی اجرا می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها