موج
کدخبر : ۳۴۴۲۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344273

رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: دو نفر از شکارچیان غیرمجاز در رابطه با حادثه به شهادت رساندن یکی از محیط بانان بندرلنگه شناسایی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: شکارچی غیرمجاز که روز گذشته با شلیک گلوله یکی از محیط بانان بندرلنگه را به شهادت رسانده بود، خودکشی کرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در این رابطه اظهار داشت: پس از  اعلام وقوع یک فقره درگیری مسلحانه میان محیط بانان با شکارچیان غیرمجاز، بلافاصله با صدور دستور قضایی، مأموران به محل حادثه اعزام شدند.

علی صالحی در ادامه افزود:در نتیجه بررسی‌ها ، مشخص شد یکی از محیط بانان در جریان درگیری با شکارچیان غیرمجاز و در نتیجه اصابت گلوله سلاح شکاری ، مجروح و متأسفانه به دلیل شدت جراحات پس از اعزام به بیمارستان جان باخته است.

وی یادآور شد: با صدور دستور قضایی، یکی از شکارچیان غیرمجاز، بلافاصله دستگیر و قاتل نیز متواری می شود، همچنین یکی دیگر از شکارچیان که همراه آنها بوده پس از  متواری شدن امروز خود را معرفی نموده و اکنون با دستور قضایی بازداشت می باشد ، بنابر گزارش مأموران و نظریه اولیه پزشکی قانونی ، قاتل نیز خودکشی کرده است.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان خاطر نشان کرد: در بررسی اولیه مشخص شد قاتل از بستگان (خواهرزاده)  محیط بان مقتول بوده و هنگامی که این محیط بان وظیفه شناس قصد دستگیری و تحویل او به مراجع قانونی را داشته با وی درگیر و با اسلحه شکاری به او شلیک کرده است.

عالی ترین مقام قضایی استان هرمزگان همچنین تأکید کرد: تحقیقات و بررسی‌های قضایی در خصوص متهمین دستگیر شده ادامه دارد که نتایج آن متعاقبا ًاعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها