موج
کدخبر : ۳۴۳۸۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343813

به زودی این کتاب با نام مچ‌اندازی فراتر از بقیه رشته‌ها، در آینده نزدیک راهی بازار کتاب خواهد شد

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، خضرالله رضایی که در سال 98 از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران کار تدریس کلاس‌های مربیگری مچ‌اندازی را بر عهده داشت به تازگی مشغول تدوین کتابی در زمینه مچ‌‌اندازی است.

رئیس استان‌های کمیته مچ‌اندازی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام امیدوار است بتواند این کتاب ارزشمند را در آینده‌ای نزدیک روانه بازار کند.

کتاب «مچ‌اندازی» در حال حاضر برای150 صفحه پیش‌بینی شده است که شامل بخش‌های متنوع پیرامون تاریخچه ورزش مچ‌اندازی، قوانین و مقررات، اصول صحیح و علمی مچ‌اندازی، چگونگی ورود ورزش مچ‌اندازی به ایران و شیوه رسانه‌ای شدن آن برای نخستین بار، بدنسازی ویژه مچ‌اندازی و... است که مخاطبان را با دیدگاه جدیدی از این ورزش پرطرفدار آشنا کرده و ذهنیت سنتی درباره مچ‌اندازی که به صورت تفریحی و مجلسی به آن نگریسته می‌شده است را تغییر داده و دیدگاهی نو و کاملاً علمی و جذاب را برای مخاطبان و علاقه‌مندان به این ورزش به ارمغان می‌آورد.

رئیس پیشین انجمن فیتنس و تناسب اندام دانشگاه‌های پیام نور استان مازندران چندی پیش به عنوان مرد سال 98 ورزش پرورش اندام استان از سوی محمدرضا ابوالقاسمی رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران انتخاب و معرفی شد، پیش از این نیز به خاطر تلاش‌هایش در این رشته از سوی مهدی نصیبی دبیر فدراسیون مورد تقدیر قرار گرفته و نشان لیاقت فدراسیون را نیز دریافت کرده بود.

مشاور عالی و رئیس کمیته مچ‌اندازی استان مازندران که در حاشیه رقابت‌های بدنسازی و پرورش اندام کشور سال 97 در بابل موفق به دریافت کمربند پهلوانی شده بود، در سال‌های 97 و 98 با کمیته مچ‌اندازی به عنوان کمیته برتر استان مازندران انتخاب شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها