موج
کدخبر : ۳۴۳۶۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343664

رییس کل دادگستری و مسئولین قضایی هرمزگان با برگزاری دیدار‌های مردمی به صورت همزمان در اقصی نقاط استان به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار با ۶۷ نفر از مراجعان دستگاه قضایی پای در دل آن‌ها نشست و دستورات لازم را در خصوص رسیدگی به مطالبات آنها صادرکرد.

همچنین به صورت همزمان با مرکز استان، رؤسا و دادستان‌های ۱۸ حوزه قضایی هرمزگان نیز با برپایی میز خدمت و برگزاری دیدار‌های مردمی در شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی نمودند.

گفتنی است، علاوه بر دیدار آحاد مردم با رییس کل دادگستری و مسئولین قضایی هرمزگان به صورت مستمر و طی ایام مختلف ، یک روز از هر هفته نیز به صورت ویژه جلسات دیدار مردمی رییس کل دادگستری و رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی استان در راستای عمل به سیاست‌های راهبردی قوه قضاییه، صیانت از حقوق شهروندی، اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و اعمال نظارت بر رسیدگی شایسته به امور قضایی شهروندان برگزار می‌شود.

متقاضیان دیدار مردمی با رییس کل دادگستری استان هرمزگان می‌توانند علاوه بر مراجعه حضوری به محل ساختمان دادگستری کل استان هرمزگان واقع در بلوار شهید چمران بندرعباس، از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن : ۰۷۶۳۳۳۱۷۸۶۰ و یا درج مشخصات در سامانه نوبت دهی الکترونیک به نشانی : dadhrm.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها