موج
کدخبر : ۳۴۳۶۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343633

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس:

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس گفت: توسعه زیرساخت شهری از اولویت های مهم و اساسی شورای اسلامی شهر چالوس بشمار می رود که در این زمینه برنامه ریزی هایی صورت گرفته و بعضا پروژه ها نیز اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مسعود یعقوبی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام ماه محرم اظهار داشت: شهریور ۹۶ بودجه ۳۰ میلبارد تومانی توسط شورای چهارم به تصویب رسید ، در سال ۹۷ حدود ۴۱ میلیارد درآمد از بودجه ۳۳ میلیاردی داشتیم ، در سال ۹۸ هم ۶۶ میلیارد تومان درآمد شهرداری از بودجه حدود ۴۰ میلیارد تومانی بود و امسال بودجه ۷۳ میلیارد که شهردار تقدیم شورا کردند تا امروز ۶۷ میلیارد تومان از این بودجه محقق شد و منتظر۳۷ میلیارد تومان متمم بودجه در شهریور امسال توسط شهردار هستیم.

وی ادامه داد : سه کلیدواژه درآمد، هزینه و تورم باید مورد توجه قرار گیرد که در سال ۹۶ با یک درآمد و هزینه و تورم شروع به کار کردیم که امسال درامد سه برابر شد اما هزینه ۵ برابری به شهرداری تحمیل شد.

یعقوبی گفت: با همت اعضای شورای اسلامی و مجموعه شهرداری و شهردار تا کنون رضایت نسبی مردم را داشتیم.

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس بیان داشت : در حوزه ترافیک شهری و امور رفاهی و فرهنگی ، افتتاح فاز دو رینگ دو شهری را انجام دادیم که باید از همکاران دوره چهارم قدردانی شود، این فار با تملک بیش از ۹۰ درصد به ما واگذار شد اما اقدامات عمرانی برای ساخت و ساز و بهره برداری نسبی در دوره فعلی صورت گرفت.

وی گفت: در سال ۹۷ تا کنون بیش از ۶ میلیارد تومان هزینه زیرسازی آسفالت، رفیوژهای میانی ، روشنایی و کانالهای حاشیه ای شد  و در سال ۹۷ اعتبار یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان اعتبار برای این امر اختصاص یافت .

یعقوبی اذعان داشت : فاز سوم دارای سه بخش پل آب  نما تا خیابان عاشورا و از خیابان فرج آباد تا خیابان آبرنگ و از خیابان آبرنگ تا خیابان رادیو دریا است و تملک قطعه سوم این فاز انجام شد.

رئیس شورای اسلامی شهر چالوس تاکید کرد : پروژه فرهنگی و ورزشی نقش بهشت با بالغ بر ۴ میلیارد تومان هزینه راه اندازی شد و با همدلی شورا و تجارب بزرگان و مدیران ادوار گذشته شورای شهر  تلاش شد تا چالوسی در خور شان و شانیت و منزلت مردم شهرچالوس باشد.

مسعود یعقوبی با بیان اینکه طی توافقی با دانشگاه آزاد اسلامی چالوس ۱۷ هزار متر مربع زمین تملک گردید اظهار کرد: ضمن تقدیر از شهردار محترم و همکاران شهرداری،با این توافق که در جلسه شورای اسلامی شهر به تصویب رسیده است بخشی از رینگ دوم شهری چالوس حدفاصل رادیودریا تا بلوار امام رضا(ع) تملک و آزاد سازی  خواهد شد.

وی تصریح کرد: زین پس جلسات رسمی شورای اسلامی شهر چالوس با حضور یکی از روسای ادارات این شهرستان جهت بررسی و رفع مشکلات شهری برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها