موج
کدخبر : ۳۴۳۴۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343428

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه روستاهای بالای 10 خانوار قم از نعمت برق برخوردار هستند، افزود: این امر از دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود اما دشمنان انقلاب تلاش می‌کنند این موضوعات را تحریف کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، احمد امیرآبادی فراهانی ، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در مراسم بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 21 روستای دهستان قاهان با اشاره به اینکه یکی از شعارهای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی محرومیت‌زدایی بوده است. گفت: اقدامات خوبی برای گازرسانی دهستان قاهان انجام شد که در این زمینه جلسه‌ای سال 91 در این دهستان برگزار شد و برخلاف باور بسیاری از مردم موضوع گازرسانی به این روستا محقق شد.

وی افزود: نعمت داشتن گاز یکی از امکاناتی است که باید همه مردم از آن بهره‌مند شوند و ازجمله برای مناطق سردسیر نیاز است و با محقق شدن این امر، جمهوری اسلامی و مسئولان استان نشان دادند موضوع مورد تأکید انقلاب اسلامی یعنی رسیدگی به مناطق محروم فقط یک شعار نیست و در عمل محقق شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه روستاهای بالای 10 خانوار قم از نعمت برق برخوردار هستند، افزود: این امر از دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود اما دشمنان انقلاب تلاش می‌کنند این موضوعات را تحریف کنند و در مقابل اطلاع‌رسانی در راستای این برکات انقلاب به مردم، از جمله وظایف مسئولان مربوطه محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: مشکلاتی در کشور وجود دارد که اگر باروحیه جهادی فعالیت کنیم این مشکلات رفع شدنی است و امیدواریم تا سال 1400 همه روستاهای قم از نعمت آب، برق و گاز بهره‌مند شوند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: خداروشکر می‌کنیم که ما را در برابر ملت ایران و روستاییان عزیز قم سرافکنده نکرد و امروز گازرسانی در این منطقه را جشن می‌گیریم، امیدواریم تا سال 1400 همه روستاهای قم از نعمت آب بهره‌مند می‌شوند.

امیرآبادی گفت: هیئت‌امنایی از مردم این منطقه برای گازرسانی تشکیل شد که شایسته تقدیر است، امیدوارم خداوند کمک کند تا مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با وحدت و همدلی بین مجلس و دولت حل شود.

وی بابیان اینکه افرادی که به بیت‌المال دست‌اندازی می‌کنند رسوا خواهند شد و قطعاً به‌راحتی زندگی نمی‌کنند، گفت: برای برطرف کردن مشکلات کشور  باید همگی دست به دست هم داده زیرا این نظام به دست مردم تشکیل‌شده و با همکاری مردم ادامه پیدا خواهد کرد و خون چند هزار شهید اجازه نمی‌دهد که کسی در این کشور خیانت کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها