موج
کدخبر : ۳۴۳۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343425

با شعار "نگاهی نو به نقش تبلیغات در رونق اقتصاد گردشگری صورت می گیرد؛

نخستین دوره جشنواره تبلیغات کیش در دو بخش تحلیل آثار و آموزش با هدف ارتقاء سطح تبلیغات و برندینگ با نگاهی خاص به صنعت گردشگری کشور در کیش برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت نام نویسی به نشانی www.kishtaf.com مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نخستین دوره جشنواره تبلیغات کیش در دو بخش تحلیل آثار و آموزش با هدف ارتقاء سطح تبلیغات و برندینگ با نگاهی خاص به صنعت گردشگری کشور در بخش های آثار فیلم های تبلیغاتی، محتوای شبکه های اجتماعی، بررسی عناصر برند، تبلیغات چاپی و محیطی و طراحی کمپین با بررسی و انتخاب آثار برتر برگزار می شود و به برگزیدگان جوایز نقدی، تندیس و دیپلم افتخار اهداء خواهد شد.

ارسال آثار می تواند در حوزه گردشگری و همچنین در زمینه صنایع دیگر نیز باشند با این تفاوت که آثار گردشگری شانس استفاده از سه کارگاه رایگان را خواهند داشت و بقیه شرکت کنندگان در زمینه های دیگر، از دو کارگاه رایگان بهره مند خواهند شد.

همچنین به منظور ارتقاء سطح علمی و تخصصی در زمینه تبلیغات، برندینگ و گردشگری، دبیرخانه جشنواره با بهره گیری از دانش تخصصی و حضور اساتید با تجربه در حوزه تبلیغات با همکاری موسسه علوم و فنون کیش، اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی به دو شیوه حضوری و آنلاین در رشته های : "کارگردانی و ایده پردازی ویدئو،طراحی کمپین های تبلیفاتی،تولید محتوا در شبکه های اجتماعی،برندسازی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، مدیریت یک برنامه تبلیغاتی(ایده و رسانه) اقدام نموده و در پایان گواهینامه رسمی دوره آموزشی صادر و به شرکت کنندگان اهداء می شود.

گفتنی است علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت نام نویسی در جشنواره و ارسال آثار و شرکت در کارگاه های آموزشی به وبسایت جشنواره به نشانی www.kishtaf.com مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها