موج
کدخبر : ۳۴۳۳۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343373

یک استاد حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه یک بخش ویژه حق امام، حق هدایت و مدیریت است، گفت: اگر هدایت امام نباشد، جامعه دست کفار می‌افتد، اگر یزیدیان حاکم باشند، اطاعت از شیطان را در جامعه بشری به دنبال خواهد کرد و اجرای این قواعد جز نابودی نسل بشر ارمغانی در پی ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد پناهیان در مراسم عزاداری روز پنجم محرم هیئت محبین اهل بیت(ع) که در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها رسما اعلام کرده‌اند می‌خواهیم به واسطه مذاکرات قدرت ایران را متوقف کنیم، اظهار کرد: با این حال هنوز هم برخی می‌گویند باید مذاکره کنیم که بسیار تعجب‌آور است و‌ نمی‌توان عنوان جاهل به این افراد داد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه انسان از اتفاقاتی که در قبال خانواده‌ها می‌افتد متأثر می‌شود، گفت: برنامه‌ریزی می‌کنند که میل خانواده‌ها برای فرزندآوری باید کم شود؛ از چهل سال پیش به اسم تنظیم خانواده و رهایی از فقر، فرزندآوری را نشانه گرفته‌اند.

استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه در دوره‌ای که دشمن رسما نسل جوان کشور را نشانه گرفته، هر جوانی ازدواج را به تأخیر بیندازد، در این نقشه دشمن شریک است، بیان کرد: پدر و مادرهایی که مقابل ازدواج جوانان سنگ‌اندازی می‌کنند، باید پاسخگو باشند.

پناهیان با بیان اینکه این اقدامات و نقشه‌های دشمن برای کاهش نسل جوان کشور است تا آینده کشور رو به پیری سن برود و کشور ما قدرت انسانی لازم برای پیشبرد اهداف انقلاب نداشته باشد، ابراز کرد: در سند۲۰۳۰ و کنوانسیون حقوق کودک این دستورالعمل‌ها وارد شده است و به هیچ عنوان مخفیانه نیست.

وی در پایان با تاکید بر اینکه یک بخش ویژه حق امام، حق هدایت و مدیریت است، خاطرنشان کرد: اگر هدایت امام نباشد، جامعه دست چنین کفاری می‌افتد، اگر یزیدیان حاکم باشند، اطاعت از شیطان را در جامعه بشری به دنبال خواهد کرد و اجرای این قواعد جز نابودی نسل بشر ارمغانی در پی ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها