موج
کدخبر : ۳۴۲۴۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342413

مهمترین اقدامات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در روزهای اخیر از اجرای طرحی برای حمایت از نویسندگان یزدی و اقدامات سالروز ورود آزادگان به کشور خبر می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، برنامه های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور از سوی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری یزد انجام می شود.

گفتنی است: در این راستا معاون رییس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور با ارسال لوح تقدیری از تلاش ها و برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در راستای گرامیداشت یاد شهدا و بزرگداشت جانبازان و ایثارگران یزدی تقدیر کرد.

به گفته ملازینلی در خصوص برنامه فرهنگی ورقی از کویر نیز کتاب هایی از نویسندگان یزدی به طریق مختلف از جنس هنر به مردم شناسانده می شود تا ترغیب به کتابخوانی و به ویژه آثار نویسندگان یزدی در بین مردم تقویت شود.

لازم به ذکر است: در نشستی پیشرفت پروژه های عمرانی حوزه فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بررسی شد.

عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این جلسه با بیان اینکه اجرای این پروژه های در آینده شهر یزد تاثیر بسزایی دارد، بر ضروت تسریع در اجرای پروژه های عمرانی حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر یزد تاکید کرد.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه کنترل پروژه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: سیزده پروژه در بخش فرهنگی، ۱۰ پروژه در بخش اجتماعی، هشت پروژه در بخش ورزشی و دو پروژه در حوزه گردشگری تحت نظارت و در قالب فعالیت‌های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد پیگیری می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها