موج
کدخبر : ۳۴۱۵۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341598

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد:

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد استان اصفهان ازمعافیت مددجویان کمیته امداد از هزینه های دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جواد کرانی بیان داشتت: جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان با ارائه معرفی نامه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از پرداخت هزینه های مربوطه معاف خواهند بود.

وی همچنین گفت: سابقاً و بر اساس تبصره ۵ قانون حمایت خانواده و تبصره الحاقی ماده ۵۰۵ قانون آیین دادرسی مدنی، مددجویان تحت حمایت امداد از پرداخت هزینه های دادرسی معاف بودند و هم اینک و با پیگیری این نهاد از پرداخت هزینه های دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نیز معاف هستند.

کرانی تاکید کرد: وجود هزینه های مربوط به دادرسی و دفاتر خدماتی در بعضی از موارد به علت نیازمندی مددجویان باعث عدم پیگیری توسط آنها و تضییع حقوقشان می شد که به حمدلله با تصویب قوانین و عقد تفاهم نامه های مختلف با مراجع ذی ربط توسط کمیته امداد ، این مشکل جامعه تحت حمایت نیز مرتفع شده است.

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد امام خمینی (ره) اصفهان ادامه داد: این نهاد به منظور حمایت همه جانبه از مددجویان،خدمات گسترده ای در زمینه مشاوره حقوقی، تنظیم لوایح، دفاع در محاکم قضایی(با همکاری وکلای نیکوکار، کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوران و وکلای قوه قضاییه ) و ارائه آموزش های لازم به خانواده های تحت حمایت ارائه می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها