موج
کدخبر : ۳۴۱۵۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341573

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

رئیس اتاق بازرگانی استان مازندران با بیان اینکه روابط مازندران با تجار اسپانیا خوب است گفت:تغییر ساختارها، اصلاح مدیریت‌ها و مجاب کردن به احترام، به حقوق و معیشت مردم مهم است و هر استان و کشوری در تعاملات خود باید این شاخصه‌ها را در نظر بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عبدالله مهاجر در وبنیار بررسی روابط تجاری استان‌های شمالی با اسپانیا، خواستار جدی تر شدن روابط شد و عنوان کردن برخی از مسائل را معطل کننده دانست و گفت: تغییر ساختارها، اصلاح مدیریت‌ها و مجاب کردن به احترام، به حقوق و معیشت مردم مهم است و هر استان و کشوری در تعاملات خود باید این شاخصه‌ها را در نظر بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به پیگیری خوب در سفارت ایران، روابط مازندران با طرف‌های اسپانیایی را خوب ارزیابی کرد و گفت: ظرفیت‌های لازم در اسپانیا باید بیشتر فعال شود.

مهاجر افزود: ما در داخل ایران، این آمادگی را داریم تا به هر شکلی که سرمایه گذاران اسپانیایی می‌خواهند فضا را آماده کنیم و قبلاً هم اعلام کردیم که مصمم هستیم موانع را از سر راه برداریم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به سفرهایی که سال‌های گذشته سرمایه گذاران ما به اسپانیا داشتند از عدم حصول نتیجه اظهار نارضایتی کرد و گفت: ما داشته‌های زیادی آوردیم و سرمایه گذاران اسپانیایی هم قصد سرمایه گذاری داشتند اما با تحریم و مسائل دیگر، به کشور خود بازگشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها