موج
کدخبر : ۳۴۰۵۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340560

به منظور رفاه حال داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد؛

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: باتوجه به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد شناور مسافری قشم بندرعباس یک ساعت زودتر حرکت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی اشتری مدیر اداره بنادر ودریانوردی قشم با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد که همه ساله به شکل متمرکز در بندرعباس برگزار می شود اظهارداشت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته و به منظور رفاه حال داوطلبان قشم وند شرکت کننده در این آزمون طی روزهای پنج شنبه ۱۶، جمعه ۱۷  و شنبه  ۱۸ مرداد ماه پایانه مسافری دریایی شهید ذاکری  قشم  زودتر از روزهای عادی کارخود را آغاز می کند.

مدیر اداره بنادر ودریانوردی قشم اظهار داشت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته پایانه مسافری شهید ذاکری قشم طی روزهای یاد شده از ساعت ۵:۳۰  پذیرای  مراجعین است  و اولین شناور مسافری نیز راس ساعت ۶ صبح به سمت بندرعباس حرکت می کند.

اشتری با تاکید بر این موضوع که در صورت حضور تنها یک داوطلب شرکت کننده در آزمون، شناور راس ساعت اعلام شده حرکت خواهد کرد گفت: ارائه خدمات مطلوب وظیفه حاکمیتی و ایجاد بستر مناسب جهت آرامش روحی شرکت کنندگان را مشی اخلاقی و مسئولیت اجتماعی خود دانسته و از هیچ کوششی در جهت ارائه خدمات مناسب  جهت حضور  به موقع داوطلبان و شرکت در جلسه آزمون دریغ نخواهیم کرد.

شایان ذکر است؛ فاصله دریایی بین بندر شهید ذاکری قشم تا بندر شهید حقانی بندرعباس ۱۲,۳ مایل دریایی برابر با ۲۳ کیلومتر است که شناورهای تندر متردد در این  کریدور دریایی بین ۴۵ تا یک ساعت این مسیر را طی می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها