موج
کدخبر : ۳۴۰۳۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340324

حجت الله مهدوی عصر:

فرماندار شهرستان کبودرهنگ با اشاره به شیوع کروناویروس، از مسئولان مرتبط خواست که چگونگی برگزاری مراسم های محرم و سفر به مردم اطلاع رسانی شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حجت الله مهدوی عصر، فرماندار شهرستان کبودرهنگ  در ستاد پیشگیری و کنترل کروناویروس شهرستان کبودراهنگ، با اشاره به شیوع کروناویروس و برگزاری مراسم محرم، گفت: با وجود دستوراتی که از هفته های گذشته مبنی بر عدم ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک داده شده است، همچنان مشاهده می شود این امر از سوی ادارات جدی گرفته نشده و برخی بانک های کبودراهنگ نیز در این باره ضعیف عمل کرده اند.

وی افزود:  اعضای ستاد پیشگیری و کنترل کروناویروس شهرستان ماسک و موادضد عفونی کننده در اختیار مردم قرار گیرد.

وی در ادامه از نیروی انتظامی و مدیر مرکز بهداشت شهرستان درخواست کرد که از تجمع مردم در مراسم عزا، عروسی و دفاتر عقد و ازدواج جلوگیری به عمل آورند.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ اظهار کرد: زمانی عملکرد اعضای ستاد پیشگیری از کروناویروس نتیجه مطلوب خواهد داد که با هماهنگی کامل وظایفشان را انجام دهند و از تک روی بپرهیزند.

مهدوی لزوم به راه انداختن کارناوال های بهداشتی برای اطلاع رسانی و تأکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا در خیابان های شهرستان را ضروری دانست و از ادارات جهادکشاورزی، سپاه پاسداران و مرکز بهداشت خواست چندین خودرو را برای این امر در نظر بگیرند.

تهیه و توزیع ماسک و مواد شوینده وضدعفونی کننده به نرخ مصوب دولتی در بخش های مرکزی، شیرین سو و گل تپه از مواردی بود که فرماندار شهرستان کبودراهنگ بر آن تأکید کرد.

مهدوی از سازمان تبلیغات خواست سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر چگونگی برگزاری مراسم های محرم و سفر را با نصب بنر و در فضای مجازی به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی گریزی هم به موضوع سکونت مدیران ادارات در شهرستان کبودراهنگ زد و گفت: هر مدیری در شهرستان ساکن نباشد اجازه فعالیت در اداره مربوطه را ندارد و بلا استثنا همه مدیران شاغل در ادارات شهرستان باید ساکن کبودراهنگ باشند.

در ادامه اعضای ستاد از برگزاری کارناوال های شادی توسط ادارات در عید غدیر خبر دادند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها